NiceYaslara.Com
Babanız için Harika Hediye Seçenekleri
Dünya üzerinde kutlanan pek çok özel gün arasında karşılıksız sevginin en güzel tanımlarından birisini yapan babalara ithaf edilen Babalar Günü anlamı ile ön plana çıkan günler arasında yer alıyor. Babalar için düzenlenen doğum günü kutlamalarının da biraz daha keyifli geçmesi için pek çok alternatif hediye fikri bulunuyor. Evlatları için en güzeli isteyen babalar için bu özel günlerinde anlamlı ve unutulmaz bir hediye verebilirsiniz. Babaya doğum günü hediyesi ya da hediye almak zorludur. Babaya hediye alırken zevklerini ve konforlarını dikkate alan hediyeler seçmek uygun olacaktır.

İsme Özel Tavla

Tüm babalar tavla oynamayı sever. Özellikle yenmekten keyif alan babalar için üzerine adının özenle işlendiği bir tavla alarak maçların sayısını arttırmak mümkün. İsme özel tavlalar 45 TL’den başlayan fiyatlarıyla çok tercih ediliyor.

Kişiye Özel Deri Set

Hediye almak her zaman biraz daha zor olduğundan dolayı çok şık ürünler rahatlıkla tercih ediliyor. Deri cüzdan, kemer ve anahtarlıktan oluşan ve özel olarak isim yazılan bu set 170 TL fiyat etiketiyle babaya doğum günü hediyesi olarak alınabilecek başarılı alternatifler arasında yer alıyor.

Erkek Bakım Kiti

Bakımlı babalar için yenilik, bakımına özenmeyen babalar için ise uyarı olacak bu hediye en çok tercih edilen doğum günü hediyeleri arasında yer alıyor. Ortalama 100 TL’den başlayan fiyatlar ile bakım kiti uygun bir hediye.

Evrak Çantası

Ömür boyu kullanılacak kalitede deri bir evrak çantası da sürekli kullanılacak başarılı hediyeler arasında yer alıyor. Çantanın fiyatı ise 330 TL.

Köstekli Saat

Klasik ve kişiye özel bir hediyenin yeri her zaman ayrıdır. Babanıza özel satırları içinde barından köstekli saat 70 TL’lik fiyatıyla gözde hediyeler arasında yer alıyor.

Masaj Minderi

Masa başında bütün gün çalışan babalar için konforlu bir hediye seçeneği olan masaj minderi de biraz bütçe isteyen hediyeler arasında yer alıyor. Bu tür bir hediye almak için 600 TL’lik bir bütçe gerekiyor.

Telefon

Teknolojinin hızına yetişemeyen bir babaya sahipseniz hediye olarak akıllı telefon tercih edebilirsiniz. Akıllı telefona almayı düşünenlerin en az 600 TL bütçe ayırması gerekiyor, üst sınır ise tamamen size bağlı.
Telefon

Spor Çanta

Babaları spor yapmaya teşvik etmek için daha iyi bir seçenek bulunmuyor. Şıklığı ve kalitesi ile ön plana çıkan bu çanta geniş kullanım alanı ile kısa süreli seyahat etmeyi seven babalar için de uygun bir doğum günü hediyesi oluyor.
Spor Çanta

Sümen Takımı

Çalışma saatlerini keyiflendirecek şık ve kaliteli bir sümen takımı ile prestiji yüksek bir doğum günü hediyesi vermek mümkün oluyor.
Sümen Takımı

Erzurum oltu taşı tesbih

İşlemeleri ile ön plana çıkan tespih Erzurum’un meşhur oltu taşından yapıldığı için oldukça anlamlı bir hediye olma özelliği taşıyor. Ağır olmayı seven babaya hediye seçenekleri arasında oltu taşı tespih ilk sıralarda yer alıyor.
Erzurum oltu taşı tesbih

Rodeo TV Koltuğu

Baba koltuğu olarak da bilinen bu konforlu koltuk babaya doğum günü mesajı olarak “Dinlenme zamanı geldi.” demenin en keyifli yolları arasında yer alıyor.
Rodeo TV Koltuğu

Tabi bunlar seçeneklerden sadece bir kısmı. Kararınızı verdikten sonra şöyle bir fiyat araştırması yapmayı unutmayın çünkü gerçekten fiyatlar çok farkedebiliyor. Şimdiden babanızla harika bir gün geçirmeniz dileğiyle!
0Geri Dön