NiceYaslara.Com
NiceYaslara.com Ahşap Oyuncaklarla Geliştirilen T-istasyonu Eğitici Faaliyetlerini Doğum Günlerine Taşıyor
Anneler her zaman çocukları için en doğru ve iyi olanı düşünür. Biz de niceyaslara.com olarak hem kendi çocukları için hem de dostlarının çocukları için başladığı veli inisiyatifli oyun evi projesini tüm çocuklara ilham verecek bir akıma dönüştüren Şule Şenol ile birlikte çocuk doğum günlerine farklı bir değer katıyoruz. Ahşap oyuncaklar son yıllarda özellikle çocukların sağlıklı ve doğal gelişimleri açısından önemlerinin ortaya çıkması ile birlikte oldukça popüler oldu. Bu nedenle pek çok insan çocuklar ya da bebekler için herhangi bir hediye tercih ederken doğal ve organik oyuncakları tercih etmeye başladı. Geçmişi 2005 yılına kadar uzanan ve bir annenin çocukları için en iyi olanı istemesi ile bugüne kadar gelen T-İstasyonu projesi de doğal ahşap oyuncak kavramını eğitici oyuncaklar haline getirerek çocukların ve ebeveynlerin beğenisine sunuyor.

T-İstasyonu Nedir?

T-istasyonu adını T-puzzle oyuncağından alan ve çocuklar için bütünsel bir gelişim sunan özel bir etkinlik alanıdır. Oyun ve aktivite istasyonu olarak hem çocukları hem de ebeveynlerini bir araya getirirken aynı zamanda eğitici bir süreç oluşturan istasyonlar artık doğum günü organizasyonlarının da vazgeçilmez bir parçası. Çocuklar için özgür bir oyun olmasının yanı sıra oldukça eğitici ve yaratıcı zaman yaratan T-istasyonu ile çocukların sağlıkla ve keyifle öğrenmesinin tadını çıkaracaksınız.

Farklı Bir Doğum Günü Organize Edin

Çocuklar için ahşap oyuncak tercih etmek ne kadar popülerse bu tercihi bütün hayata yaymak da bir o kadar popüler. Doğum günü kutlamak için parti organizasyon fikirleri arasında kaybolduysanız size harika bir teklifimiz var. Niceyaslara.com T-istasyonu ile birlikte çocukların doğum günü partilerine yeni bir bakış açısı getiriyor. Eğitici oyunlar ve tahta oyuncaklar T-istasyonu ile yaratıcı bir şekilde bir araya gelirken hem çocukların hem de ebeveynlerin katılımı ile gerçekleştirilen oyunlar sayesinde herkes farklı bir deneyim yaşama sansı elde ediyor.

Çocuk ve bebek oyuncakları her halükarda ilgi çekici olsalar da en kıymetlimiz olan çocuklarımızın her zaman en iyiye sahip olmasını isteriz. Bunu sağlamak için yapılabilecekler arasında doğallığı, geliştirici ve eğitici etkileri, farklı bir eğitim yöntemi olması ve en önemlisi çocuklar için %100 güvenilirliği ile öne çıkan tahta oyuncaklar, Şule Şenol’un eşsiz konsepti ile doğum günü konseptleri için yenilikçi bir çözüm sunuyor.

Gül, Eğlen, Öğren ve Paylaş

Alışılmış doğum günü konseptleri arasında sıyrılacak bir partiye ev sahipliği yapmanızı sağlayan T-istasyonu ile yetişkinler ve çocuklar bir araya gelerek keyifli zaman geçiriyor. Çocukların ayrı, yetişkinlerin ayrı kaldığı; iki tarafında kendi sohbetine ya da aktivitesine odaklandığı doğum günlerini ortadan kaldıran konsept sayesinde çocuklar ve yetişkinler aynı oyunlara kendi bakış açıları ile dahil olarak keyifli bir gün geçirmenin tadını çıkaracak. Böyle bir organizasyona ev sahipliği yapmak ve ahşap oyuncak kavramını hayatınıza farklı bir deneyim ile getirmek için niceyaslara.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
0Geri Dön