NiceYaslara.Com
En Sağlıklı Doğum Günü Yiyecekleri


Parti, kutlama, doğum günü aklınıza gelen bütün eğlenceli organizasyonlar aynı zamanda oldukça sağlıksız yiyecekleri aklınıza getirebilir. Bol kremalı pastalar, kızartmalar, cipsler ve şekerlemeler parti menülerinin vazgeçilmezidir. Sağlıklı olan gıdaların lezzetsiz olmasına dair yaygın olan ön yargı ile birlikte günlük hayatta bile sağlıklı besinler tüketmezken bir kutlamada sağlıklı atıştırmalıklar tüketilmesi beklenmez. Ön yargıların ötesine geçmeyi planlayan catering firmaları ile parti organizasyon çözümleri çağa ve sağlıklı beslenmeye ayak uydurmak zorunda kalıyor. Lezzetli ve sağlıklı parti atıştırmalıklarının bir araya gelmesini sağlayan catering firmaları sayesinde alışılmışın oldukça dışında bir parti konseptine sahip olmak mümkün oluyor.
Resim2

Sağlıklı Catering Çözümleri

Bir doğum günü ya da kutlamanın olmazsa olmazı pastadır. Lezzetli ve gösterişli pastalar ile anı ölümsüzleştirmek ve parti için bir konsept yaratmak vazgeçilmezken sağlıklı içeriklerle partilere farklı bir bakış getirmek mümkün oluyor. Alışılmış pastaların ve atıştırmalıkların yerini sağlıklı, lezzetli ve sıradışı alternatifler alıyor. Meyve ve sebzelerin şekillendirilmesi ile ortaya çıkan tasarım sunumlar ile kutlamalar için konsept atıştırmalıklar hazırlamak mümkün oluyor. Dondurma külahlarında sağlıklı kremalar ile servis edilen dondurma topları görünümünde kavun, karpuz, üzüm gibi meyveler, çöp şişler ile sunulan meyveler, çeşitli çizgi karakterlere yansıtan tasarımlar sunan meyve ve sebzeler sağlıklı ve lezzetli olmanın yanı sıra farklı olmalarından dolayı yeni nesil doğum günü fikirleri arasında yerini kolayca alıyor.

Doğum Günü Fikirleri İçin Sağlıklı Bir Bakış

Çiçek şeklini verilmiş meyvelerden oluşan bir buket, çöp şişe geçirilerek sunulan lezzetli meyve kombinasyonları, meyvelerin şekillendirilmesi ile ortaya çıkan şık ve sadece meyveli bir pasta tasarımı ile doğum günü fikirleri ve parti organizasyonu için sınırsız seçenek olduğu bir kez daha ortaya çıkıyor. Meyve sunumları ve konseptleri hazırlamak hem farklı bir iş hem de yeni bir akım olduğu için yapması zor gelebilir. Sunması, yemesi ve izlemesi çok keyifli olan bu konseptler için alternatif fikirler sunan firmaları bir araya getiren niceyaslara.com kutlamalarınızın farklı ve unutulmaz olması için çalışıyor. Sağlıklı atıştırmalıklar konusunda deneyime sahip firmalar ile çalışmak için Nice Yaşlara Catering bağlantısına tıklayarak ve size en yakın firmaları inceleyerek istediğiniz parti organizasyonu fikriniz için catering hizmeti alabilirsiniz.
0Geri Dön