NiceYaslara.Com
Eşinize/Sevgilinize Özel Kutlama Mesajları
İyi ki doğdun, dünyanın en iyi kocası. Ben senin kollarında gerçek aşkı bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Seni kocam olarak anmaktan gurur duyuyorum. Yeni yaşında hayal ettiğin her şey gerçek olsun dilerim.

Sen benim başıma gelen en güzel şeysin; bana müthiş bir sevgi, mutluluk ve huzur veren.. Bu yüzden, doğum gününde tek söylemek istediğim şu ki sana teşekkür ediyorum ve seni ne kadar çok sevdiğimi hatırlamanı istiyorum.

Bu dünyadaki en güçlü kadın benim çünkü gelmiş geçmiş karısını en çok seven kocaya sahibim. İyi ki doğdun!

Ne kadar zaman geçerse geçsin, sen her zaman benim hayallerimin kocası olacaksın. Seni seviyorum, iyi ki doğdun!

İkimizin çok daha iyi bir geleceği olması için ilişkimize dair ne kadar çaba gösterdiğini görmek gerçekten harika. Seni seviyorum ve sana süper bir yıl diliyorum.

Sadece, harika bir kadına ve beni çok seven bir eşe sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu söylemek istiyorum. Seni seviyorum, iyi ki doğdun!

Hayatımı değiştiren bir meleğe çok özel teşekkürlerimi sunuyorum, gerçekten mutluluktan uçmama sebep oluyorsun. İyi ki doğdun sevgilim.

Sadece tek bir şey istiyorum; kendini benim gözümden görebilmeni.. Ancak o zaman ne kadar özel bir insan olduğunu anlayabilirsin. İyi ki doğdun!
0Geri Dön