NiceYaslara.Com
Yaşa Göre Doğum Günü Elbiseleri
Her doğum günü kutlaması çok özel anlamlar taşır. Kutlama gelenekleri yüzyıllardır hayatımızda olsa da son dönemlerde kutlanan doğum günlerinin çok daha detaylı olduğunu rahatlıkla görebiliriz. Doğum günü konseptleri arasında en çok ilgi görenler her detayı düşünülen parti konseptleridir. Pasta, dekorasyon, süslemeler, hatıralar ve kıyafetler bile doğum gününe özel seçilerek eşsiz bir atmosfer yaratılmaktadır. 1 yaş doğum günü kıyafetleri arasında yer alan birbirinden güzel seçenekler partilerin yıldızı olmak için harika bir seçim olarak öne çıkıyor. Anne - kız, baba - oğul kıyafetlerinin yanı sıra sadece bebeğe özel tasarım doğum günü elbiseleri de sıkça tercih edilmelidir. 1 yaş doğum günü kıyafetleri gibi etkileyici olan 3 yaş doğum günü kıyafetleri de özellikle ebeveynlerin dikkatini çekiyor. Doğum günü kıyafetleri 10 yaş ve üzeri çocuklar için de harika seçenekler sunarken diğer aile fertlerini de bu konsepte dahil etmek mümkün oluyor.

Pelerinli Baskılı Penye Bebe Tulum

Bütün çocuklar süperdir ancak bazı bebekler kesinlikle pelerinli ve baskılı penye bebe tulumu ile daha süper oluyor. Efsanevi süper kahraman Superman’in kıyafetine atıfta bulunan tulum 1 yaş doğum günü kıyafetleri arasında yer alıyor ve 18 aya kadar bebekler için tercih edilebiliyor. %100 pamuklu ürün sağlıklı ve nefes alan yapısı ile iyi bir alternatif oluyor.

Minnie Mouse Elbise Tütü

3 yaş doğum günü kıyafetleri arasında oldukça popüler olan Minnie Mouse elbise tütü 1, 2, 3, 4 ve 5 yaşa uygun bedenleri ile oldukça sık tercih ediliyor. Kırmızı, siyah, pembe, lavanta ve siyah-kırmızı renk seçenekleri bulunan kıyafet doğum günü elbiseleri arasında beğeni topluyor.

Hotice Anne Kız Spor Abiye Elbise

Anne-kız kombinlerinin en çok tercih edilenlerinden olan tütüsü ile şıklık üst bodysi ile spor bir hava yaratan Hotice anne kız spor abiye elbise tasarımıyla dikkat çekiyor. Doğum günü elbiseleri arasında rahatlığı ve tarzı ile dikkat çeken elbisenin 1-6 yaş arası çocuklara uygun beden seçeneklerinin yanı sıra 36 ila 40 beden arası anneler için olan beden seçenekleri de bulunuyor.

Hotice Anne Kız Gipür Elbise

Gipür detayları ile dikkat çeken, insanları geçmişe tatlı bir yolculuğa çıkaran Hotice anne kız gipür elbise şıklığı ile ön plana çıkıyor. Küçük kızların güzel anneleri bu kombin ile harika bir uyum sağlıyor. Elbiselerin bedenler ise anneler için 36 ila 40 beden arasında değişirken küçük kızlar için 6 yaşa kadar beden seçenekleri bulunuyor.

Erkek Çocuk Spiderman Takım

2 ila 6 yaş arasındaki erkek çocukların doğum günü partilerinde favori süper kahramanlarının kıyafetlerini taşımaları için hazırlanan erkek çocuk Spiderman takım çocukların beğenisini topluyor. Mavi ve siyah renk seçenekleri ile sunulan takım çocukların tarzını yansıtmasını sağlıyor.

Prenses Cinderella Çocuk Kostüm Glitter 5-6 Yaş

Küçük kızlar her zaman ebeveynlerinin biricik prensesi olsa da Prenses Cinderella çocuk kostüm glitter 5-6 yaş doğum günü elbiseleri arasında en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Elbisenin boyu 80 cm ve bel ölçüsü 60 cm.’dir. 5 ila 6 yaş arasında kız çocuklarına beden olarak tam gelmektedir.
Prenses Cinderella çocuk kostüm

Batman Kara Şövalye Klasik Çocuk Kostüm 8-10 Yaş

Doğum günü kıyafetleri 10 yaş ila 8 yaş aralığında çocuklar için genellikle hayran oldukları film ya da çizgi karakterlerin kostümlerini temel olarak tasarlanır. Batman Kara Şövalye klasik çocuk kostüm 8-10 yaş da erkek çocukların çok sevdiği süper kahramanlardan birisi olan Batman’in şık bir kıyafeti olduğu için beğeni topluyor. Lisanslı malzemelerden üretilen kostüm çizme, kemer ve maske detayları ile dikkat çekiyor.
Doğum günü kıyafetleri 10 yaş

Aradığınız tüm doğum günü elbiselerini bir arada sunan niceyaslara.com, aynı zamanda bu ürünlerle ilgili detaylı bilgilere ve fiyatlara ulaşmanızı sağlıyor. Siz de hiç vakit kaybetmeden doğum günü kıyafetleri bölümünden ürünleri inceleyin, bu doğum gününü çok özel geçirin.
0Geri Dön