NiceYaslara.Com
En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajları


Umarım arkadaşlığımız, binlerce güneş ışığından çok daha fazla ışık saçmaya devam eder. Hayatım boyunca günümü aydınlatan en iyi arkadaşımsın sen benim. İyi doğdun!!

Canım arkadaşım, bugün senin doğum günün ve sen hala tanıştığımız günkü kadar güzel, saf ve kibarsın. Nice senelere.

Arkadaşlarınız için hem espirili hem de tasarım harikası pastalarımız var! Hemen sipariş vermek için niceyaşlara.com adresine gelin arkadaşınıza özel doğum günü pastaları arasından en beğendiğinizi sipariş verin!

Hayatımda senin gibi bir arkadaşa sahip olmak benim için işleri oldukça kolaylaştırdı. Zor zamanlarımda bana destek vermek için hep yanımda oldun. İşte tam da bu yüzden; bugün, senin bu özel gününde, benim için tüm yaptıklarına karşılık harika bir kutlama yapacağım! İyi ki doğdun.

Sevgili arkadaşım, seni niye bu kadar uzun süredir halen yanımda tuttuğumu merak ediyor musun? Çünkü sen benim hayattaki bütün sırlarımı biliyorsun. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Doğum günün kutlu olsun benim en güzel yıllarımı beraber geçirdiğim canım arkadaşım; Daha nice böyle yıllara beraberce ulaşmak dileğiyle!

Senin için harika bir doğum günü pastası hazırladım ama üstündeki mumları söndürmesi için itfaiyeyi de aradım.

Tebrikler! Sen Facebook’un doğum günü hatırlatmasına ihtiyaç duymadığım tek insansın.

Herhangi bir kişi sana yaşlısın derse, onlara bastonunla vur ve takma dişlerini fırlat. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün dünyanın en güzel kalbinin doğduğu gün ve sen işte bu kalbi taşıyan kişisin, benim en iyi arkadaşımsın, seninle gurur duyuyorum.

Arkadaş; mutluluklarını paylaştığın kişidir. En iyi arkadaş ise aynı zamanda keder ve üzüntülerini de paylaştığın kişidir. Doğum günün kutlu olsun benim en iyi arkadaşım.

Geçen zaman seni hiç değiştirmedi. Sen her zaman benim bildiğim en güzel ve ön özel insan oldun. Canım arkadaşım, nice mutlu yılların olsun dilerim.

Birbirinden güzel, rengarenk ve farklı boylarda balonlarla arkadaşınızın doğum gününde tam bir şölen havası yaratın. Onlarca doğum günü balonu arasından dilediğinizi seçin ve hemen sipariş verin ki hazırlıklara vakit kalsın!

Sevgili dostum, seninle arkadaşlığımızın en güzel yanı her zaman çılgınca şeyler yapmaya hazır olabilmek ve dünyayı umursamamak! Gerçekten, seninleyken sadece olduğum gibiyim. İyi ki varsın.

Bugün, senin doğum gününde, bunca zaman paylaştığımız en güzel anılarımızı düşünüyorum; maceralarımıza ve arkadaşken yaptığımız her şeye şükrediyorum. Seninle gelecekte paylaşacağımız maceraları yaşamayı dört gözle bekliyorum!

Benim en iyi arkadaşım dünyadaki en iyi doğum gününü hak ediyor; ve benim tüm amacım bu doğum gününü sana yaşatmak! Nice senelere, kutlamaya hazır ol!

Bu leziz cupcakeler tam da arkadaşınızın ağzına layık. Artık doğum günlerinin vazgeçilmez ikramları arasında yer alan bu doğum günü cupcakeleri arasından istediğinizi seçip kişi sayısına göre siparişinizi hemen verin; bu leziz seçenekler dilediğiniz saatte ve günde doğum günü masasında yerini alsın!

Sevgili dostum, senin gibi bir arkadaşım olduğu için aslında her gün benim için çok özel; fakat bugün yılın en güzel günü, senin dünyaya geldiğin gün. Nice mutlu doğum günlerine, hep birlikte.

Canım arkadaşım, ne olursa olsun hep yanımda oldun. Benim için çok değerlisin ve bu özel günü seninle paylaşacağım için çok heyecanlıyım.

Sevgili dostum, hayatının yeni bir yılını daha kutluyor olmana ne kadar sevindiğimi kelimelerle anlatmam mümkün değil. Umarım şimdi olduğun gibi sağlıklı ve mutlu olmaya devam edersin ve hiç değişmezsin.

Yakın arkadaşlara özel hediyeler yakışır. Ona ömür boyu duvarından eksik etmeyeceği ve hep sizi hatırlatacak bir hediye verin. Arkadaşınıza özel tablo yaptırın! İster kara kalem ister yağlı boya seçeneğiyle..

Senin gibi büyüleyici, yetenekli, zeki ve bana kendimi bu kadar çok hatırlatan birine mutlu yıllar diliyorum.

Canım arkadaşım, geçmişi unit ve geleceğe bak; çünkü henüz başına gelmemiş en güzel şeyler gelecekte.

Sevgili dostum, sayacağın şey yüzündeki kırışıklıklar değil; yaşın olsun, yaşadığın güzel şeyler ve deneyimlerin olsun ama hataların değil.

Bu doğum günü arkadaşınızın masası rengarenk ve leziz mi leziz cookielerle şenlensin. Geç kalmadan doğum günü cookileri arasından siparişinizi verin; istediğiniz gün ve saatte siparişleriniz kapınızda olsun.

Hayatta olduğunu ve iyi olduğunu bilmek muhteşem bir his! Sen gerçekten çok fazla insana çok şey ifade ediyorsun. Canım arkadaşım, iyi ki doğdun!

Benim takvimimde sadece iki önemli tarih var. Yılbaşı ve en iyi arkadaşımın doğum günü! İyi doğdun canım arkadaşım!!

Rüzgar her zaman senin arkanda olsun canım arkadaşım! Şimdi senin doğum gününde çok eğleneceğiz çünkü senin gibi bir arkadaş doğum günlerinin en iyisini hakediyor. İyi ki doğdun!

İyi arkadaşlar hiç bir zaman eskimezler. Tam tersine yıllandıkça daha da iyi arkadaş olurlar, aynı şarap gibi! Neşe dolu bir gün geçirmen dileğiyle, doğum günün kutlu olsun!!

Canım arkadaşım, bugün senin doğum günün ve ben sadece sana benim için ne kadar özel olduğunu söylemek istiyorum. Bu kişiliğini ve güzel ruhunu her zaman koru ve sakın zaman seni değiştirmesin. Nice yaşlara.

Arkadaşınızın İsmine Özel bir Doğum Günü Şarkısı ile iyi ki doğdun diyin! Bu doğum gününde kendini özel hissetsin..

Senin doğum günün, hayatına dokunduğun olduğun tüm insanların yani bizlerin sana teşekkür etmesi için büyük bir fırsat. Tam olarak bugünde dünyaya geldiğin için çok mutluyuz. İyi ki doğmuşsun!

Sen gerçek bir arkadaşsın, bu yüzden sakın değişme olur mu! İyi ki doğdun!! Umarım tüm dileklerin gerçek olur.

Doğum günleri her yıl gelir ama senin gibi arkadaşlar ömür boyu sadece bir kez gelir. Benim hayatımda olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğmuşsun, iyi ki benim arkadaşım olmuşsun!