NiceYaslara.Com
Çocuklara Doğum Günü Mesajları


Hayatından mutluluk asla eksik olmasın çünkü mutluluk olmadan gerçek bir gülümseme ve gerçek bir kahkaha olmaz. Bunu unutmayın! Hala çocuksun biliyorum, çok uzun ve eğlenceli bir hayat diliyorum! Doğum günün kutlu olsun!

Parlayan küçük yıldızımız için doğum günleri kutlu olsun. Sevgiyle dolup taşan birine dönüşüyorsun. Ailen olmaktan gurur duyuyoruz. Doğum günün kutlu olsun!

Konsept doğum günü kutlamaları bu birbirinden güzel doğum günü parti malzemeleri ile şenleniyor! Peçete; bardak; balon; masa örtüsü, maske, fotoğraf çektirme çerçevesi, davetiye, pinyata ve çok daha fazlasından oluşan tamamen çocuğunuzun seçtiği konsepte özel bu süslemeler ile ona untamayacağı bir doğum günü yaşatma zamanı!

Yıllarca mutlu ve sevgi dolu yıllar diliyorum. Tüm hedef ve rüyalarına ulaşacaksın, buna eminim. Nice mutlu yaşlara!

Bugün senin doğum günün ve herkes sana ne kadar harika olduğunu söylüyor ve iyi dileklerde bulunuyor. Ama tabi ki seni en çok biz seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun, senin gibi bir çocuğun ailesi olduğumuz için gurur duyuyoruz.

Her doğum günün senin sevincin ve zenginliğin olsun, Tüm dileklerinin gerçek olmasını diliyorum. Hayatın yıldızlar gibi parlasın ve başarılar ile taçlansın. Doğum günün kutlu olsun!

Tüm doğum günü konseptlerine özel; hem leziz hem de tasarım harikası doğum günü pastaları siparişi için tek adres niceyaslara.com! Erkek çocukların rüyası Batman, Spiderman, Ninjalar, İtfaiyeci Sam; kız çocukların en sevdikleri Barbie, Frozen, Şirinler, Mickey ve çok daha fazlası bu adreste. Dakikalar içinde konsepte özel doğum günü pastası siparişinizi verin; istediğiniz zaman kapınıza gelsin.

Gökyüzüne bak, küçük kuşlar uçuyor. Sana bir sürpriz yapıyor olmalılar. Kuşlar kadar özgür olabileceğin bir hayat diliyorum senin için. İyi ki doğdun!

Çok yaramazsın bazen sana beni delirtiyorsun. Ama siz uyurken sizi ne zaman izlersem, hala bir çocuk olduğunu hatırlıyorum. Sevgiye ve anlayışa ihtiyacım var. Bana ihtiyacın olduğunda hep yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun!

Sevgili dostum; bugün güneş bile senin doğumunu kutluyor, parıl parıl! İyi ki varsın.

Bu doğum gününde çocuğunuz hangi karaktere bürünmek istiyorsa; o karakterin kostümü niceyaşlara.com adresinde! Doğum günü kıyafetleri arasından çocuğunuzun istediği kıyafeti seçin ve hemen siparişini verin. Batman, mickey, minnie, prenses bella, star wars, spiderman,superman, arı maya ve çok daha fazla çeşit arasından ister hazır dikim ürünlerden beden seçerek sipariş verin; isterseniz çocuğunuzun ölçülerine özel dikim isteyin.

Pastanın üstünde her sene üflediğin fazladan bir mum, mutluluk dolu geçen ve dünyayı çok daha iyi bir yere dönüştürdüğün her geçen sene anlamına gelmeli. Mutlu olmayı devam et lütfen! Nice senelere.

Her geçen yıl sadece arkadaşlığımızın ne kadar da güçlü olduğunu gösteriyor. Bu yüzden sana içten bir "İyi ki doğdun!" demek istiyorum. Umarım her ne diliyorsan gerçekleşir çünkü bunu en çok hakeden insan sensin!