NiceYaslara.Com
18 Yaş Doğum Günü Mesajları


Sana farklı şeyler söyleyenlere sakın inanma. Yetişkin olmak, bu dünyadaki en önemli şeylerden biri. 18. yaşın kutlu olsun!

İyi bir arkadaşa denk gelmek gerçekten çok zor ve üstelik sen en iyilerinden birisin! Bir yetişkin olarak ilk resmi doğum gününe ulaştığın için seni tebrik ederim. Mutlu yıllar!

Hepimiz biliyoruz ki sen muhteşem birisin. Aslında, biz bunu tam 18 yıldır biliyoruz! Umarım doğum gününde umduğun gibi olur. 18. yaş günün kutlu olsun!

18 yaşındayken sadece bir kural vardır! Hiçbir kural yoktur! Doğum günün kutlu olsun!

Sen sadece 8 yıl deneyimli 10 yaşında bir çocuksun! Mutlu bir 18 yaş dilerim!! İyi ki doğmuşsun..

18 yaşında hayatında harika, zorlu ve ilgi çekici bir zaman başlıyor. Senin için tek bir tavsiyem var: kendin ol! Çünkü yetişkinlerin dünyasına sunacak çok şeyin var. Mutlu yıllar.

18 yaş doğum günü hayal ettiğin tek şey miydi? Hayır, olmamalı, hiç merak etme, her şey sadece daha kötüye gidiyor.. 30 yaşına gelene kadar tamam ama 30 olduğunda tekrar 18 olmak isteyeceksin. Mutlu yıllar!

18. doğum günün kutlu olsun! Sen artık bir yetişkinsin. Bu yüzden, çocukken gizli gizli ve illegal olarak yaptığın her şeyi şimdi yasal olarak yapabilirsin!

18. Yaş günün kutlu olsun! Yetişkinlerin dünyasına hoşgeldin! Bu günahkarlar ve evliyalarla dolu çılgın bir dünya. Senin de bu dünyada doğru yeri alman dileklerimle!!

Sen benim tanıdığım en özel erkeksin ve benim olduğun için gerçekten çok şanslıyım. Harika bir doğum günü için en iyi dileklerim seninle. Bu özel yaşının tadını beraber çıkartacağız. Mutlu yıllar!