NiceYaslara.Com
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları


Dünyanın en iyi şeyi, sevdiğin birinin doğum gününü kutlamak. Ben gerçekten çok şanslıyım çünkü sen benimsin diyebiliyorum. Mutlu yıllar!

Hayatımda olduğun için kendimi gerçekten çok şanslı hissediyorum ve hiç bir şey senin bu dünyaya geldiğin günden daha değerli olamaz. Bu yüzden sana çok teşekkür ediyorum ve senin gibi özel bir insana mutlu yıllar diliyorum!

Sevgiliniz için doğum gününde mutlaka anlamlı bir butik pasta yaptırmalısınız ki sevginizi en görkemli ve lezzetli şekilde ona sunun. Bu Benim Dünyam Adlı Pastayı görünce gerçekten aşkınıza inanacağına eminiz.

Hüzünlü ve üzgün olduğum zamanlarda sana sarılmak her zaman keyfimi yerine getiriyor. Seninleyken hep kazanacağımın ve mutlu olacağımın farkındayım. İyi ki doğdun ve iyi ki benimlesin.

Gözlerin hayatımı aydınlatan bir sürü ışık gibi.. Dudakların, güzellikleriyle dünyayı dolduran güllere benziyor ve ellerin beni koruyan tılsımlar gibi.. Her anımda benim yanımda olduğun için teşekkür ederim. Çok mutlu yıllar diliyorum. İyi ki doğdun!

Doğum gününde sana bir söz veriyorum, seni asla yalnız bırakmayacağım. Seni asla kaybetmek istemiyorum ve sana hiçbir zaman veda etmek istemiyorum. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki benim yanımdasın.

Sevgilinizi bu birbirinden muhteşem ve leziz gözüken Romantik Çikolata-Meyve-Kek Sepetleri ile o kadar mutlu edin ki bu sürprizinizi hiç unutmasın! Hemen sipariş verin; sevgilinizin doğum gününde istediğiniz saatte kendisine ufak notunuzla beraber hediyeniz iletilsin.

Umarım günün neşe ve mutlulukla dolar. Kalbimde kimse senin yerini değiştiremez ve seni her gördüğümde ilk günkü kadar heyecanlanıyorum. Mutlu yıllar, sevgilim.

Yolda bir zorluk ile karşılaştığımda, vazgeçmek yerine gülümsemeni hatırlıyorum ve üstesinden geliyorum. Gülümsemen kalbimden eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun!

Sana baktığımda, gözlerinin içindeki sevgiyi görüyorum ve kalp atışlarım doruk noktasına ulaşıyor. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

Hiç balonsuz doğum günü partisi olur mu! Ama söz konusu sevgiliniz ise balonlarınız da mutlaka özel olmalı. İşte bu yüzden hemen Love You Folyo Balon siparişi vermelisiniz.

Seni ilk gördüğümde seninle konuşmaktan korktum. Seninle ilk konuştuğumda seni öpmekten korktum. Seni ilk öptüğümde seni sevmekten korktum. Şimdi seni seviyorum ve senin gittiğini görmekten korkuyorum. Hep benim ol, benim yanımda ol. İyi ki doğdun!

Doğum gününde, Allah' a seni bana verdiği için şükrediyorum. Yoksa benim dünyam sensiz eksik kalırdı.. İyi ki doğdun!

İlişkimiz başlayalı çok kısa süre oldu ama sensiz bir hayat düşünemiyorum. İşte burada şimdi senin bu doğum gününe ve gelecekti doğum günlerine kadeh kaldırıyorum. Nice mutlu yıllara sevgilim!

Sevgilinize sürprizlerle bir doğum günü hazırlıyorsunuz ama klasik bir iyi ki doğdun şarkısı mı çalacaksınız! Asla kabul etmiyoruz ve sadece Sevgilinizin İsmine Özel bir kutlama için çok ekonomik bir çözüm sunuyoruz.

Her ne kadar benim gökyüzüm gri olsa da, sen her günümü aydınlatıyorsun. Sen her zaman benim hayatımda sevgi ve ışık olacaksın. Doğum günün kutlu olsun!

Sadece tek bir şey istiyorum; kendini benim gözümden görebilmeni.. Ancak o zaman ne kadar özel bir insan olduğunu anlayabilirsin. İyi ki doğdun!

Hayatımı değiştiren bir meleğe çok özel teşekkürlerimi sunuyorum, gerçekten mutluluktan uçmama sebep oluyorsun. İyi ki doğdun sevgilim.

Sadece, harika bir kadına ve beni çok seven bir eşe sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu söylemek istiyorum. Seni seviyorum, iyi ki doğdun!

İkimizin çok daha iyi bir geleceği olması için ilişkimize dair ne kadar çaba gösterdiğini görmek gerçekten harika. Seni seviyorum ve sana süper bir yıl diliyorum.

Ne kadar zaman geçerse geçsin, sen her zaman benim hayallerimin kocası olacaksın. Seni seviyorum, iyi ki doğdun!

Bu dünyadaki en güçlü kadın benim çünkü gelmiş geçmiş karısını en çok seven kocaya sahibim. İyi ki doğdun!

Sen benim başıma gelen en güzel şeysin; bana müthiş bir sevgi, mutluluk ve huzur veren.. Bu yüzden, doğum gününde tek söylemek istediğim şu ki sana teşekkür ediyorum ve seni ne kadar çok sevdiğimi hatırlamanı istiyorum.

İyi ki doğdun, dünyanın en iyi kocası. Ben senin kollarında gerçek aşkı bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Seni kocam olarak anmaktan gurur duyuyorum. Yeni yaşında hayal ettiğin her şey gerçek olsun dilerim.